Sėkmingos elektroninės parduotuvės vystymas

Kiekvienas elektroninės parduotuvės savininkas tikisi didelio lankytojų srauto ir sparčiai augančių pardavimų, tačiau nors dedame daug pastangų ne visada verslas einasi taip sėkmingai kaip norėtumėme. Tai verčia susimąstyti ar viską darome teisingai? Ar išnaudojame visus pardavimų kanalus ir tinkamai pasiekiame norimą vartotojų auditoriją?
Pirmiausiai reiktų pradėti nuo dabartinės situacijos analizės:
1.    Ar jūsų elektroninė parduotuvė tinkamai paruošta vartotojui? Ar joje lengva surasti norimas prekes? Ar viskas suprantama ir ar vartotojas lengvai gali užbaigti pirkimą?
2.    Ar jūsų parduotuvės greitis yra pakankamas?
3.    Ar parduotuvės struktūra teisinga? Ar yra SEO „draugiškos“ nuorodos, tinkami meta aprašymai ir metatagai, tiksliniai prekių pavadinimai ir aprašymai?
4.    Ar pasiekiate didelę auditoriją ir vos kelis vartotojus? Naudokite visus įmanomus kanalus:

  • Organinė paieška. Ji yra visų svarbiausia. Šiai dienai dauguma elektroninių parduotuvių pardavimų yra sugeneruojami google ir kitų paieškos variklių pagalba. Dėkite visas pastangas, kad jus rastų pagal norimus raktažodžius per organinę paiešką. Jeigu neturite tam žinių SEO specialistas jums tikrai pagelbės.
  • Google AdWords yra dar vienas pardavimų kanalas, kuris gali generuoti greitus pardavimus ir esant didelei konkurencijai organinėje paieškoje AdWords pagalba galite būti pirmoje vietoje. Apgalvokite strategiją ir biudžetą atsakingai.
  • Socialiniai tinklai. Beveik kiekvienas vartotojas turi facebook paskyrą, ir bent keletą minučių per dieną skiria šiam socialiniam tinklui. Burkite savo gerbėjų ratą pranešdami savo parduotuvės naujienas, pateikdami įvairius konkursus, tai pritrauks nemažą potencialių pirkėjų srautą.
  • Skelbimų portalai. Nepamirškite apie savo produktus paskelbti tiek mokamuose, tiek nemokamuose skelbimų portaluose. Didieji portalai turi daug naudotojų, kurie susidomėję jūsų prekėmis gali tapti ir jūsų klientais.
  • Siųskite naujielaiškius ir informaciją apie naujas prekes bei nuolaidas el.paštu. taip pasieksite nemažą auditoriją vartotojui, kuriems jūsų prekės gali būti aktualios.

5.    Atlikite kruopščią google analytics analizę, kuri padės susidaryti esamą parduotuvės padėtį.

Jeigu neturite laiko ar reikiamos kompetencijos šiems veiksmams atlikti, mes jums padėsime. Lauksime jūsų užklausų telefonu 8 620 39718 arba el. paštu info@balticode.com.  Mes už sėkmingą verslą!